Najčítanejší Windows 10 portál

Čítajte správy z novín aj v režime Offline

K skorým ranným  hodinám nepatrí len dobrá káva s nejakou drobnosťou pod zub, ale aj niečo na čítanie. Preto sme sa rozhodli priniesť vám tip na podarenú RSS čítačku My Sites, ktorá vás dostane svojou jednoduchosťou a praktickosťou.

Aplikácia ako sme písali v úvode je veľmi jednoducho spracovaná, čo ocenia hlavne menej zručný používatelia. Po úvodnom spustení sa vám zobrazí „prázdne okno“, do ktorého budete môcť pridávať vaše obľúbené stránky. Po kliknutí na ikonu pluska v spodnej časti aplikácie (viď obrázok nižšie) vám vyskočí okno „ADD NEW SITE“, kde stačí len vyplniť odkaz s koncovkou RSS (alebo FEED) (napr. www.windowscentrum.sk/RSS). Následne aplikácia automaticky stiahne články do vášho mobilného telefónu (je možné nastaviť 10, 25, 50 článkov), ktoré je mimochodom možné čítať aj v režime Offline. Ako môžete na obrázkoch nižšie vidieť v sekcii „My sites“ máte zobrazené pridané stránky,  modra ikona s číslom znázorňuje počet vami neprečítaných článkov. Mimochodom ďalšou výhodou tejto aplikácie je aj úspora dát, vzhľadom na to, že články sú sťahované cez RSS, teda bez zbytočných reklám, grafického rozhrania webstránok,…

Rozhranie aplikácie si môžete pozrieť v galérii nižšie.

Čo poviete? Celkom jednoduché a praktické.
My Sites_ QR

TIP  Nedávno predstavený Xiaomi Redmi Note 5 môžeš aktuálne získať za bezkonkurenčnú cenu
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.