Office Lens už dlho nebude výsadou len Windows telefónov, ale aj IOS a Android zariadení | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Office Lens už dlho nebude výsadou len Windows telefónov, ale aj IOS a Android zariadení

Novinky

Office Lens už dlho nebude výsadou len Windows telefónov, ale aj IOS a Android zariadení

Spravodajský portál TheVerge.com priniesol informáciu o tom, že Microsoft plánuje rozširovanie prémiových aplikácií, ktoré sú dostupné len pre Windows Phone zariadenia o ďalšie platformy. Konkrétne sa rozprávame o aplikácií Office Lens (predtým napr. Here Drive,… ), vďaka čomu ďalšia lukratívna aplikácia, ktorá slúži ako „prenosný“ scaner, ktorý je prepojený s kancelárskym balíčkom Office už nebude výhradou len Windows-u, ale aj Android-u a IOS-u.

Aký je váš názor na politiku Microsoftu? Na jeden stráne ho my chápeme, prináša im profit, ale na druhej strane, neubližuje takáto politika jej súčasným zákazníkom?

TIP  Microsoft ohlásil akvizíciu spoločnosti Semantic Machines, vďaka ktorej vylepší konverzačné AI technológie. Cortana a boti budú znieť viac ako ľudia

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.