Office Lens už dlho nebude výsadou len Windows telefónov, ale aj IOS a Android zariadení | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Office Lens už dlho nebude výsadou len Windows telefónov, ale aj IOS a Android zariadení

Novinky

Office Lens už dlho nebude výsadou len Windows telefónov, ale aj IOS a Android zariadení

Spravodajský portál TheVerge.com priniesol informáciu o tom, že Microsoft plánuje rozširovanie prémiových aplikácií, ktoré sú dostupné len pre Windows Phone zariadenia o ďalšie platformy. Konkrétne sa rozprávame o aplikácií Office Lens (predtým napr. Here Drive,… ), vďaka čomu ďalšia lukratívna aplikácia, ktorá slúži ako „prenosný“ scaner, ktorý je prepojený s kancelárskym balíčkom Office už nebude výhradou len Windows-u, ale aj Android-u a IOS-u.

Aký je váš názor na politiku Microsoftu? Na jeden stráne ho my chápeme, prináša im profit, ale na druhej strane, neubližuje takáto politika jej súčasným zákazníkom?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.