Microsoft prináša kancelársky balíček Office do programu Windows Insider | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft prináša kancelársky balíček Office do programu Windows Insider

Novinky

Microsoft prináša kancelársky balíček Office do programu Windows Insider

Microsoft včera uvoľnil kancelársky balíček Office pre členov programu Windows Insider, vďaka čomu získajú prístup k najnovším vychytávkam ešte pred oficiálnym uvedením na trh. Office 365 je dostupný vo verziách Home, Personal a University, čo sa týka Office 365 Business, tak ten bohužiaľ nebude zatiaľ dostupný.

Microsoft týmto korkom chce zbierať spätnú väzbu od členov Insider programu ešte pred oficiálnym vypustením noviniek do obehu, avšak druhým dychom dodáva, že v prípade ak sa rozhodnete testovať Office, tak bez toho aby ste ho mali zakúpený oficiálnou cestu to nepôjde.

Nižšie vám prinášame kompletný zoznam aplikácií z kancelárskeho balíčka Office, ktorý bude dostupný cez program Windows Insider:

  • Excel
  • Word
  • PowerPoint
  • OneNote
  • Outlook
  • Acces

V prípade ak ste sa rozhodli testovať Office, odkaz na stiahnutie nájdete na tejto adrese.

TIP  Na Slovensku máme lepší internet ako v USA. Že neveríš? Pozri si aktuálne štatistiky z ktorých padneš na zadok!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.