Vyskúšajte si Office 2016 zadarmo
Connect with us

Vyskúšajte nový Office 2016 úplne ZADARMO

Návody

Vyskúšajte nový Office 2016 úplne ZADARMO

Spoločnosť Microsoft pred pár dňami uvoľnila preview verziu svojho kancelárskeho balíka Office 2016, a k dispozícií je na vyskúšanie ZDARMA. Potrebujete k tomu podporované zariadenie – t.j. tablet, alebo počítač s Windowsom 7 a vyšším. Microsoft tento preview sprístupnil najskôr pre vývojárov a IT špecialistov, no teraz je dostupný aj širokej verejnosti. Ponúka napríklad podporu príloh z OneDrive úložiska v Outlooku, komentovanie a spoluprácu na dokumentoch v reálnom čase, a mnoho iného.

Tento verejný náhľad je dostupný pre predplatiteľov služby Office 365, no vyskúšať si ho môže jednoducho každý.

Stačí si vybrať verziu pre Vaše zariadenie, a spustite inštaláciu:

Verzia pre 32bit.

Verzia pre 64bit.

Vložte nasledujúci product key:

NKGG6-WBPCC-HXWMY-6DQGJ-CPQVG

Hotovo. Tento náhľad môžete používať podľa Microsoftu až do vydania plnej verzie, ktorej by sme sa mali dočkať v druhej polovici tohto roku. Verzia obsahuje slovenčinu aj češtinu.

Odkaz na oficiálnu stránku produktu.

untitled

TIP  Microsoft pracuje s Nintendom na veľmi zaujímavom projekte. Môžeme očakávať viacero produktov, ktoré si hráči zamilujú

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.