Office 2016 je dostupný aj na mobiloch vďaka Build-u 10080 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Office 2016 je dostupný aj na mobiloch vďaka Build-u 10080

Novinky

Office 2016 je dostupný aj na mobiloch vďaka Build-u 10080

Vo štvrtok (dnes) Microsoft uvoľnil nový Build Windows 10 TP pre mobilné zariadenia pre členov Windows Insider Programu. Náhľad obsahuje beta verziu nového Windows Storu, ktorý je univerzálny pre všetky zariadenia s Windows 10. Vďaka tomu si môžete stiahnuť aj Office 2016 v kombinácií Word, Exel, PowerPoint a OneNote.

Taktiež sú v Store aj iné nové veci. Xbox aplikácia, umožňuje sledovať svoju aktivitu, trofeje, zoznam priateľov, správy, pozerať Game DVR klipy či pripojiť na sa váš Xbox One. Music Preview sprístupňuje možnosť počúvať pesničky aj z OneDrive, či vylepšuje posúvanie medzi hranými pesničkami, ktoré je teraz jednoduchšie. Video Preview je schopná prejsť naprieč zariadenia. To znamená, že ak pozeráte film na PC a pozastavíte ho, na mobile sa začne prehrávať presne tam kde ste skončili. Spustí aj MKV súbory. Aplikácia Fotoaparát má tiež nové možnosti, ale zatiaľ nie na zariadeniach Lumia 1520, 1020, 930, 830, 640 a 640XL. Tie sa majú dočkať neskôr.

A konečne sa dočkali aj používatelia Lumia 930, Build je dostupný totiž aj pre nich. Novinka je  podporuje aj “neLumie”, presnejšie HTC One(M8) for Windows. Tešiť sa môžu aj vlastnícii Lumie 640 a jej väčšieho súrodenca XL.

Zdroj: winbeta.org , theverge.com

TIP  Facebook zavádza obrovské množstvo nových reklám. Týkajú sa všetkých požívateľov!
Pokračuj v čítaní

5 komentárov

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.