Odporúčame neprehliadnuť tohto fešáka, dostupného v limitovanej ponuke | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Odporúčame neprehliadnuť tohto fešáka, dostupného v limitovanej ponuke

Novinky

Odporúčame neprehliadnuť tohto fešáka, dostupného v limitovanej ponuke

Odporúčame neprehliadnuť tohto fešáka, dostupného v limitovanej ponuke

Pokukávate po novom smartfóne? Ak áno, tak vám dávame do pozornosti tohto fešáka – Blackview S8 4G Phablet.

Blackview S8, smartfón ktorý zaujme nie len dizajnom

Je fascinujúce čo dokážu Číňania  natlačiť do telefónu pri cenovke niečo málo pod 130€. Veď posúďte sami. V útrobách zariadenia totiž nájdeme osemjadrový procesor MTK6750V, ktorého frekvencia jedného jadra je 1.5GHz. Tam to samozrejme nekončí, okrem procesora sa tento smartfón môže popýšiť až 4GB operačnej pamäte RAM, ktorej sekunduje 64GB úložného priestoru, samozrejme s možnosť jeho rozšírenia prostredníctvom SD karty. Inými slovami, tento smartfón nie je žiaden slimák a zároveň ponúka dostatok priestoru pre multimédia.

Zdroj: BlackView

Zapáčil sa ti BlackView S8? Nájdeš ho tu v limitovanej ponuke

Smartfón ďalej disponuje až štvoricou fotoaparátov značky Sony. Na prednej strane, kde je dominantným prvkom edge to edge displej o veľkosti 5.7“ s rozlíšením 1440 x 720 bodov nájdeme kameru s rozlíšením 8MP, ktorej sekunduje ďalšia kamera s rozlíšením 0.3MP. Na zadnej strane nájdeme opäť duálnu kameru, v tomto prípade však sa jedná o 13MP a 0.3MP šošovku.

Zdroj: BlackView

Smartfón sa ďalej môže pýšiť aj podporou stále viac populárnych 4G sietí (FDD-LTE 800/900/1800/2100/2600MHz), dvoch aktívnych SIM kariet súčasne či skenerom odtlačkov prstov pričom hrany zariadenia lemuje kovový rámček. Mimochodom, kapacita batérie je 3180mAh.

Ak teda hľadáte smartfón, ktorého cena nie je ďaleko prestrelená a zároveň ponúka aj dostatok výkonu ako pre bežné fungovanie tak aj pre hry, tak potom nemáte nad čím premýšľať. PS: ak sa vám smartfón zapáčil tak vám odporúčame využiť dopravu cez EU Express, za ktorú síce zaplatíte niečo málo nad 8€, ale balík vám príde priamo k vám bez toho, aby ste riešili doplácanie CLA či DPH.

TIP  Na Slovensku máme lepší internet ako v USA. Že neveríš? Pozri si aktuálne štatistiky z ktorých padneš na zadok!

Zapáčil sa ti BlackView S8? Nájdeš ho tu v limitovanej ponuke

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.