Odomknutie PC Mobilom, len na Windows 10
Connect with us

Microsoft pracuje na aplikácii, ktorá umožňuje odomknutie Windows 10 mobilom. Dostupná je v BETA verzii

Windows 10 Mobile

Microsoft pracuje na aplikácii, ktorá umožňuje odomknutie Windows 10 mobilom. Dostupná je v BETA verzii

Užívateľ twitteru vystupujúci pod prezývkou WalkingCat priniesol informáciu, že Microsoft pracuje na novej aplikácii, ktorou je možné odomykať počítač, resp. notebook, mobilom vďaka spojeniu s bluetooth. Aplikácia Phone Sing-in Beta je momentálne vo fáze testovania. Po stiahnutí aplikácie do mobilného zariadenia a následnom spárovaní s počítačom stačí, ak sa budete nachádzať v blízkosti počítača, ktorý zariadenie rozpozná. Následne stačí aplikáciu spustiť a počítač sa odomkne.

phone sign in

Zatiaľ sa ale jedná o interné testovanie aplikácie, ktoré momentálne nie je prístupné užívateľom. Termín sprístupnenia aplikácie nebol oznámený. Rovnako nie je známe ani to, či bude aplikácia dostupná aj pre iné platformy.

phone unlock

TIP  Microsoft vyvíja novú závodnú hru pre Windows 10. Jej interné súbory opäť spomínajú mysteriózny Surface Phone v spojení s operačným systémom Andromeda

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10 Mobile

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.