Odolný Windows phone od Kyocery | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Odolný Windows phone od Kyocery

Novinky

Odolný Windows phone od Kyocery

 

Na uplynulom MWC v Barcelone sme sa dočkali viacerých nových zariadení s operačným systémom Windows phone. Jedným z nich bol aj prototyp od japonského výrobcu Kyocera, ktorý vyrába odolné a robustné zariadenia s OS Android. Kyocera predstavila prototyp zariadenia hardwarovo totožného s Android smartfónom Kyocera Torque, avšak poháňané Windows Phone 8.1 Update 2.  Vidno to hlavne na typických “androiďáckych” hardwarových tlačidlách pod displejom.

kyocera_windows_phone

Odolné zariadenia by trh s Windowsom potreboval ako soľ, preto túto iniciatívu vítame. Aj keď Kyocera na našom trhu príliš známa nie je, jedná sa o prvú lastovičku, a dúfajme, že nie poslednú. Nižšie si môžete pozrieť video od našich kolegov s windowscentral.com

 

 

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

3 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.