Aktualizácie vo Windows 10 bude možné už čoskoro odložiť na neskôr. Konečne | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aktualizácie vo Windows 10 bude možné už čoskoro odložiť na neskôr. Konečne

Novinky

Aktualizácie vo Windows 10 bude možné už čoskoro odložiť na neskôr. Konečne

 

Lepšie neskôr ako nikdy. Určite to poznáte keď zavíta na váš Windows 10 aktualizácia a následne prebieha sťahovanie vrátane inštalácie. Jedná sa proces, ktorý defakto nie je možné nijak výraznejšie obmedziť. Spolu s týmto procesom sú spájané hlavne pri väčších aktualizáciách reštarty počítača, ktoré výrazne obmedzujú prácu.

Aktualizácie vo Windows 10 bude možné odložiť na neskôr

Najnovší report z portálu Windowscentral.com naznačuje, že tomuto spôsobu aktualizácií by malo čoskoro odzvoniť. Andy Weir totiž píše, že nás čaká zmena v podobe pozastavenia procesu aktualizácie, vrátane možnosti obnovenia kedy vám to bude vyhovovať. Odvoláva sa pritom na hlavu programu Windows Insider – Donu Sarkar, ktorá však nešpecifikovala presný dátum kedy táto funkcia bude oficiálne dostupná.

Toto je dobrá správa pre všetkých používateľov Windows 10. Oceníte ju však najmä pri slabšom pripojení, ktoré v kombinácií so slabším počítačom je priam vražedná kombinácia, ktorá môže odpísať počítač aj na niekoľko hodín, kedy je defakto nepoužiteľný.

Zdroj: Windowscentral.com, úvodný obrázok: vlastný

 

TIP  Ako zapnúť Game DVR vo Windows 10 a nahrávať video z hrania hier bez použitia Game Baru | NÁVOD

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.