Odhalil Microsoft omylom pripravovaný Surface Phone? Pozrite sa ako by mohol vyzerať | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Odhalil Microsoft omylom pripravovaný Surface Phone? Pozrite sa ako by mohol vyzerať

ŠPEKULÁCIE

Odhalil Microsoft omylom pripravovaný Surface Phone? Pozrite sa ako by mohol vyzerať

Už dlhšiu dobu Vám prinášame novinky a špekulácie o pripravovanom Surface Phone / Surface Mobile. Fanúšikovia Windows smartfónov napäto čakajú na toto zariadenie už dlhšiu dobu. V najnovšom poste na Twitteri Microsoft Azure sa objavila fotka so zariadením, ktoré pripomína ohýbateľný smartfón. Toto zariadenie okamžite upútalo tisíce ľudí a pod fotkou sa nachádza obrovský počet otázok, či sa naozaj jedná o prototyp Surface Phone.

Prototyp na fotografii z Twitteru je veľmi podobný posledným prototypom Surface Phone zariadenia, ktoré sa vyskytli na sociálnych sieťach. Väčšinou išlo o čínske webstránky a portály. Na zariadení z fotky sa nachádza množstvo detailov, napríklad technické prvky, ktoré boli prednedávnom odhalené ako nové patenty spoločnosti Microsoft.

Samozrejme, treba si uvedomiť, že ide naozaj iba o jednu fotku zo sociálnej siete. Prototyp Surface Phone zariadenia sme ešte od Microsoftu (oficiálne) vôbec nevideli a je dosť nepravdepodobné, že by Microsoft omylom vypustil fotku prototypu na internet. Ak by to nebolo teda náhodou, respektíve nejakým nedorozumením.

Zdroj: twitter

Na Surface Phone si zrejme ešte počkáme, no v poslednej dobe prichádza stále väčšie a väčšie množstvo únikov informácií a nových patentov pre Microsoft.

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  Prieskumník súborov vo Windowse 10 dostane tmavú tému, ktorá bude vyzerať zaujímavo!
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.