Od marca Microsoft ruší podporu aplikácie „Ľudia“, nahradí ju „People Sense“ | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Od marca Microsoft ruší podporu aplikácie „Ľudia“, nahradí ju „People Sense“

Novinky

Od marca Microsoft ruší podporu aplikácie „Ľudia“, nahradí ju „People Sense“

Systém Windows Phone je unikátnym operačným systémom, ktorý vie zaujať potencionálnych užívateľov viacerými jedinečných aplikácií a funkcionalitami, ktoré nie sú bežné pre ostatné mobilné operačné systémy. Takouto funkcionalitou, ktorou sa Windows odlišuje od konkurencie sú „Priestory“ v aplikácii Ľudia, ktorej podporu Microsoft plánuje od marca zrušiť. Výsledkom bude, že Vám zanikne možnosť vytvárania nových priestorov, meniť členstvo, oprávnenia či možnosť chatovania.

(Aplikácia umožňuje vytvárať nezávislé skupiny užívateľov, ktorí navzájom môžu medzi sebou chatovať, zdieľať fotografie poznámky, či kalendáre. Túto funkcionalitu využívali hlavne rodiny, partie kamarátov, či kolegovia z roboty, ktorí potrebovali medzi sebou zdieľať dôležité informácie, alebo si len tak chceli medzi sebou pokecať.)

Microsoft si samozrejme uvedomuje dôležitosť tejto aplikácie a odpoveďou na jej zrušenie je jej nahradenie aplikáciou „People Sense“, ktorá  má byť  dostupná v obchode už čoskoro. Novinkami v tejto aplikácií budú napríklad zdieľanie vašej polohy v reálnom čase, integrácia aplikácií pre posielanie správ či telefonovania. Ďalšie novinky, ktoré aplikácia prinesie sa dozvieme po oficiálnom uvedení v obchode.

TIP  Mobilný Skype získava novú aktualizáciu, ktorá prináša zaujímavé vylepšenia | APLIKÁCIE

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.