Ockel Sirius A, hybridný PC a telefón s 6“ dostane podporu Windows Hello. Distribuovať sa bude v novembri | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ockel Sirius A, hybridný PC a telefón s 6“ dostane podporu Windows Hello. Distribuovať sa bude v novembri

Novinky

Ockel Sirius A, hybridný PC a telefón s 6“ dostane podporu Windows Hello. Distribuovať sa bude v novembri

Ockel Sirius A, hybridný PC a telefón s 6“ dostane podporu Windows Hello. Distribuovať sa bude v novembri

Ockel Sirius A, hybridné zariadenia s operačným systémom Windows 10 sa malo pôvodne dostať do predaja ešte v máji tohto roka, avšak nestalo sa tak. V týchto dňoch spoločnosť oznámila, že prvé zásielku budú distribuované v novembri, teda o necelé dva mesiace.

Mnohých poteší aj to, že spoločnosť pridala funkciu Windows Hello do zariadenia na základe spätnej väzby od používateľov či skener odtlačkov prstov. Pribudnúť majú aj ďalšie funkcionality ako je napríklad špeciálny mód „switch mode“, ktorý umožňuje pridať externé zariadenia ako je napr. klávesnica či myš po pripojení s k väčšej obrazovke.

Spoločnosť sa pomaly, ale isto snaží zo zariadenia spraviť malý prenosný PC, ktorý doslova strčíte do vrecka. Ponúknuť má procesor Intel Cherry Trail, 8GB RAM s 128GB úložným priestorov a Windows 10 Pro. Zariadenia si tak hravo poradí aj s Win32 aplikáciami.

Zdroj:  Windowslatest.com

 

TIP  Vyberáme pre vás 3 funkcie, na ktoré sa môžeme tešiť v ďalšej veľkej aktualizácii pre Windows 10

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.