Očakáva sa nový prieskumník súborov vo Windows 10
Connect with us

Očakáva sa nový prieskumník súborov vo Windows 10

Novinky

Očakáva sa nový prieskumník súborov vo Windows 10

Už dlho sa hovorí o novom dizajnovom jazyku od Microsoftu s názvom Fluent Design, ktorý je už dlhšie známy ako Project NEON. Je charakteristický rozmazaným efektom, ktorý dodáva aplikáciám a užívateľskému prostrediu svieži look.

V reklamnom videu sa objavili rôzne obrázky konceptov novej užívateľskej skúsenosti založenej na už existujúcich aplikáciách. Jedným z najzaujímavejších je radikálne prepracovanie prieskumníka súborov.

Majte však na pamäti, že tieto obrázky sú zatiaľ len koncepty. Prieskumník súborov má rovnaký dizajn už dlhé roky. Ako by mohla vyzerať budúcnosť Windowsu si pozriete v prezentačnom videu.

Zdroj: YouTube, vlastný (obrázok)

TIP  Microsoft vydáva ďalšiu dávku kumulatívnych aktualizácií pre operačný systém Windows 10
1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.