Obrazovka s prehľadom dostáva zaujimavý update | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Obrazovka s prehľadom dostáva zaujimavý update

Návody

Obrazovka s prehľadom dostáva zaujimavý update

Systémová aplikácia obrazovka s prehľadom sa dnes dočkala zaujímavého update, ktorý prináša možnosť zobraziť počasie priamo na zhasnutom displeji. Nedávno sme Vás pritom informovali o možnosti zobrazenia počasia na obrazovke uzamknutia. Microsoft teda rozšíril túto praktickú funkcionalitu aj na obrazovku s prehľadom.

Pozrite si čas a ďalší obsah obrazovky uzamknutia, keď je telefón v pohotovostnom režime. Vyberte režim obrazovky s prehľadom, ktorý sa vám páči, a vychutnajte si perfektnú harmóniu spotreby energie a viditeľnosti. Vyberte nočný režim a vaša obrazovka s prehľadom sa automaticky stlmí počas nastaveného času. Po prevzatí obrazovky s prehľadom ju nájdete v položke Nastavenia.2c8e0d23-63e4-4387-afaa-b85cc7da8e9e

 

Update by sa Vám mal ponúknuť automaticky. Ak sa tak ešte nestalo, môžete tak manuálne spraviť na tomto odkaze. Upozorňujeme, že po dokončení inštalácie je potrebné reštartovať Vaše zariadenie, aby sa zmeny prejavili.

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

4 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie