Obrazovka s prehľadom dostáva zaujimavý update | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Obrazovka s prehľadom dostáva zaujimavý update

Návody

Obrazovka s prehľadom dostáva zaujimavý update

Systémová aplikácia obrazovka s prehľadom sa dnes dočkala zaujímavého update, ktorý prináša možnosť zobraziť počasie priamo na zhasnutom displeji. Nedávno sme Vás pritom informovali o možnosti zobrazenia počasia na obrazovke uzamknutia. Microsoft teda rozšíril túto praktickú funkcionalitu aj na obrazovku s prehľadom.

Pozrite si čas a ďalší obsah obrazovky uzamknutia, keď je telefón v pohotovostnom režime. Vyberte režim obrazovky s prehľadom, ktorý sa vám páči, a vychutnajte si perfektnú harmóniu spotreby energie a viditeľnosti. Vyberte nočný režim a vaša obrazovka s prehľadom sa automaticky stlmí počas nastaveného času. Po prevzatí obrazovky s prehľadom ju nájdete v položke Nastavenia.2c8e0d23-63e4-4387-afaa-b85cc7da8e9e

 

Update by sa Vám mal ponúknuť automaticky. Ak sa tak ešte nestalo, môžete tak manuálne spraviť na tomto odkaze. Upozorňujeme, že po dokončení inštalácie je potrebné reštartovať Vaše zariadenie, aby sa zmeny prejavili.

TIP  Spoločnosť Microsoft zavádza časovú OS v aplikácii fotografie všetkým používateľom Windowsu 10

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

4 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.