Obľúbený titul Just Cause 3 je práve na Steame len za 5 €. Zľava končí už o pár hodín! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Obľúbený titul Just Cause 3 je práve na Steame len za 5 €. Zľava končí už o pár hodín!

Just Cause 3

PC hry

Obľúbený titul Just Cause 3 je práve na Steame len za 5 €. Zľava končí už o pár hodín!

Ak patríš medzi vášnivého hráča a chceš vyskúšať čo najviac zaujímavých titulov, určite Ťa táto ponuka dostane. Aktuálne je na Steame dostupný herný titul Just Cause 3, ktorý môžeš teraz získať za menej ako 5 €. Samotná ponuka je však časovo obmedzená a končí sa už dnes večer.

Titul Just Cause 3 zaujme veľkým prostredím o veľkosti až 1000 metrov štvorcových. V hre na teba bude čakať možnosť hrania voľného deja alebo zaujímavých misií. Cieľ bude iba jediný. So svojim hrdinom oslobodzovať základne a miesta obsadené krutým diktatórom Di Ravellom, ktorý neskutočne túži po moci. Aktuálne môžeš hru Just Cause 3 získať len za 4,49 € priamo na Steame alebo cez tento odkaz.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: oficiálna produktová fotografia hry Just Cause 3

TIP  Aké zmeny sa objavia v najbližšom veľkom update Windowsu 10?
Pokračuj v čítaní

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.