Obľúbený Gmail dostal viacero noviniek a vylepšení, ktoré prinášajú vyšší užívateľský komfort! Už si ich vyskúšal? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Obľúbený Gmail dostal viacero noviniek a vylepšení, ktoré prinášajú vyšší užívateľský komfort! Už si ich vyskúšal?

Gmail

ANDROID

Obľúbený Gmail dostal viacero noviniek a vylepšení, ktoré prinášajú vyšší užívateľský komfort! Už si ich vyskúšal?

Technologický gigant Google pred nedávnom začal s vydávaním novej aktualizácie obľúbenej emailovej služby Gmail, ktorá teraz pre Android prinesie niekoľko zaujímavých funkcií a využití, ktoré majú užívateľom priniesť nový komfort a uľahčiť používanie samotnej služby Gmail na smartfónoch so systémom Android.

Maily budeme mazať pomocou gest

Nový Gmail teraz získava niekoľko zaujímavých gest. Jednoduché gestá bude možné aktivovať priamo v nastaveniach, pričom budete môcť sa vďaka gestám veľmi rýchlo presúvať z mailu na ďalší mail. Zaujímavou novinkou bude možnosť nastavenia gesta prstom pre napríklad archiváciu príspevku, odstránenie mailu, označenie mailu za prečítaný, odloženie mailu a podobne. Google jednoducho užívateľom ponúkne novú možnosť ovládania mobilnej aplikácie Gmail prostredníctvom gest, ktorá môžu zjednodušiť používanie.

Google už novú aktualizáciu sprístupňuje. Tá však nepríde v rámci novej aktualizácie aplikácie v samotnom obchode Google Play, ale je potrebné počkať len na aktualizáciu Google servera, na ktorom služba Gmail beží. V tejto chvíli nie je jasné, kedy budú nové funkcie dostupné pre všetkých používateľov. Pokiaľ tak budeš patriť medzi tých, čo ocenia novú podporu gest, neostáva Ti nič iné, len ako si raz za čas pozrieť ponuku nastavení, či sa tam neobjavila nová ponuka s novými gestami.

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok: Crucial.com

TIP  Verdikt súdu je jasný! Samsung nemusí poskytovať dlhú softvérovú podporu pre svoje smartfóny. Takýto je dôvod

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.