Objavili sa ďalšie fotografie zrušenej Microsoft Lumie 960. Kiež by sa dostala do predaja | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Objavili sa ďalšie fotografie zrušenej Microsoft Lumie 960. Kiež by sa dostala do predaja

Novinky

Objavili sa ďalšie fotografie zrušenej Microsoft Lumie 960. Kiež by sa dostala do predaja

Microsoft Lumia 960, smartfón ktorý mohol osloviť masy, ale nakoniec sa nedostal na trh. Posledné týždne sa o tomto zariadení píše vo viacerých médiách a môžu za to postupne uvoľňované fotografie ako aj špecifikácie kŕmiace masy fanúšikov Windows platformy. Obdobné správy zahltili internet aj v týchto dňoch, konkrétne sa objavila nová séria fotografií približujúcich dizajn zariadenia o niečo bližšie.

Microsoft Lumia 960 – nové fotografie

Ak vás téma týkajúca sa zrušenej Microsoft Lumie 960 zaujíma viac správ o nej nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: WindowsLatest

TIP  Zoznámte sa! Toto je Surface Hub 2 zariadenie, ktoré by mohlo zmeniť spôsob, akým pracujeme!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.