Objavil sa nový render Xiaomi Mi MIX2, ktorý vyráža dych. Ako sa vám pozdáva? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Objavil sa nový render Xiaomi Mi MIX2, ktorý vyráža dych. Ako sa vám pozdáva?

ANDROID

Objavil sa nový render Xiaomi Mi MIX2, ktorý vyráža dych. Ako sa vám pozdáva?

Objavil sa nový render Xiaomi Mi MIX2, ktorý vyráža dych. Ako sa vám pozdáva?

Bezrámikové smartfóny sú jednoducho trendy. Na internet sa dostali nové rendery smartfónu Mi MIX2 z kuchyne čínskeho výrobcu Xiaomi, ktoré môžeme vidieť v porovnaní s tými najsilnejšími hráčmi na trhu, spoločnosťami Apple a Samsung.

Niet pochýb o tom, že Xiaomi pripravuje ďalší smartfón, ktorý sa bude pýšiť minimálnymi rámčekmi okolo displeja. Najnovšie rendery si do svojich rúk vzal známy francúzsky dizajnér Phillipe Starck, ktorý vytvoril skutočne majstrovské dielo.  Ako môžete vidieť na obrázkoch nižšie, tak 95% prednej strany zariadenia pokrýva samotný displej.

Z porovnaných zariadení (Samsung Galaxy S8 Plus) veľkosť obrazovky by mala byť o niečo menšia – 6“. Zadná strana zariadenia sa nesie v duchu MIX, kde nájdeme integrovaný skener odtlačkov prstov, avšak o niečo menší ako u jeho predchodcu.

Tento render však ešte nie je finálnym a ako bude vyzerať samotné zariadenie na konci dňa sa dozvieme už čoskoro, konkrétne počas nasledujúceho mesiaca kedy by mal byť smartfón predstavený.

Zdroj: mydrivers.com

 

TIP  Unikol potenciálny benchmark Samsung Note 9, splní kórejský gigant očakávania svojich zákazníkov?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.