Najčítanejší Windows 10 portál

Objavil sa ďalší patent nesúci sa v duchu Surface Phone. Microsoft, už by si mohol niečo aj priniesť!

Zdroj: TheVerge

Pomaly niet týždňa či mesiaca kedy Microsoft neprinesie nejaký ten patent, ktorý sa nesie v doteraz popisovaných intenciách „legendárneho“ zariadenia Surface Phone. A ani tento mesiac nie je  výnimkou. Objavil sa ďalší patent zariadenia, ktoré napovedá budúcnosť mobilných zariadení.

Najnovší patent skladacieho zariadenia od Microsoftu

V týchto dňoch si internetový portál Verge všimol ďalšiu patentovú prihlášku spoločnosti Microsoft, ktorá prináša skladacie zariadenie s dvomi displejmi a klávesnicou. Ako môžete vidieť nižšie tak dva displeji sú spojené malými kĺbmi, ktoré umožňujú zariadenie uložiť do viacerých unikátnych polôh, vrátane režimu tabletu, do polohy stanu, laptopu či dokonca do polohy smartfónu.

Zdroj: TheVerge

Ďalej môžeme už len špekulovať čo Microsoft plánuje s týmto typom zariadenia. Pravdepodobne však môžeme očakávať, že ho bude poháňať operačný systém Andromeda OS, ktorý je založený na Windows 10. Andromeda OS by však mal využívať prvky rozhrania CSHell, ktoré má priniesť adaptívne rozhranie ako systému tak aj aplikácií v závislosti od veľkosti displeja.

Zdroj: TheVerge

TIP  YouTube ponúkne nový režim Inkognito, ktorý utají našu históriu a aktivitu
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.