Objavil sa ďalší patent nesúci sa v duchu Surface Phone. Microsoft, už by si mohol niečo aj priniesť! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Objavil sa ďalší patent nesúci sa v duchu Surface Phone. Microsoft, už by si mohol niečo aj priniesť!

Novinky

Objavil sa ďalší patent nesúci sa v duchu Surface Phone. Microsoft, už by si mohol niečo aj priniesť!

Pomaly niet týždňa či mesiaca kedy Microsoft neprinesie nejaký ten patent, ktorý sa nesie v doteraz popisovaných intenciách „legendárneho“ zariadenia Surface Phone. A ani tento mesiac nie je  výnimkou. Objavil sa ďalší patent zariadenia, ktoré napovedá budúcnosť mobilných zariadení.

Najnovší patent skladacieho zariadenia od Microsoftu

V týchto dňoch si internetový portál Verge všimol ďalšiu patentovú prihlášku spoločnosti Microsoft, ktorá prináša skladacie zariadenie s dvomi displejmi a klávesnicou. Ako môžete vidieť nižšie tak dva displeji sú spojené malými kĺbmi, ktoré umožňujú zariadenie uložiť do viacerých unikátnych polôh, vrátane režimu tabletu, do polohy stanu, laptopu či dokonca do polohy smartfónu.

Zdroj: TheVerge

Ďalej môžeme už len špekulovať čo Microsoft plánuje s týmto typom zariadenia. Pravdepodobne však môžeme očakávať, že ho bude poháňať operačný systém Andromeda OS, ktorý je založený na Windows 10. Andromeda OS by však mal využívať prvky rozhrania CSHell, ktoré má priniesť adaptívne rozhranie ako systému tak aj aplikácií v závislosti od veľkosti displeja.

Zdroj: TheVerge

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie