Do obehu sa dostáva ďalšia aktualizácia pre Windows 10 s označením 16294 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Do obehu sa dostáva ďalšia aktualizácia pre Windows 10 s označením 16294

Windows 10 aktualizacia_1

Novinky

Do obehu sa dostáva ďalšia aktualizácia pre Windows 10 s označením 16294

Do obehu sa dostáva ďalšia aktualizácia pre Windows 10 s označením 16294

Microsoft zrejme ide zase v starých šľapajách a vydáva dve nové aktualizácie za sebou. Tentokrát sa opäť jedná o nový build pre Windows 10 Insiderov vo Fast Ringu. Nový build prichádza pod označením 16294 a je dostupný už teraz.

Ako sme spomínali pri poslednom článku o aktualizácii, ani táto neobsahuje nové funkcie a zásadné zmeny v systéme, keďže Microsoft už iba dokončuje posledné zmeny na aktualizácii Fall Creators Update, ktorá sa ku ostatným používateľom dostane už 17. októbra.

Samozrejme, aktualizácia obsahuje opravy niektorých chýb, no nieje ich priveľa. Hlavným bodom aktualizácie je zrejme odstránenie chyby, ktorá na zariadeniach Surface Pro 3 spôsobovala občasné nenabootovanie systému Windows 10. Pri načítavaní systému sa zariadenie zaseklo na načítavacej ikone a jediným riešením bolo vypnutie zariadenia. Microsoft odstránenie chyby sľuboval už zopár dní, ak nie celý týždeň a svoj sľub nakoniec aj splnil.

Ďalšou zásadnou odstránenou chybou je x800B010C. Táto chyba sa doteraz objavovala v predošlých verziách systému pri pokuse o aktualizovanie zariadenia. Poslednou chybou, ktorá bola touto aktualizáciou odstránená, je chyba, ktorá spôsobovala občasnú priehľadnosť textu/obsahu okna.

Zdroj: Windows Blogs

TIP  Internetový obchod Alza.sk postihol veľký výpadok! Nefunguje výdaj objednávok ani infolinka
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.