V obchode sa objavila O2 aplikácia pre Windows zariadenia | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

V obchode sa objavila O2 aplikácia pre Windows zariadenia

Windows aplikácie

V obchode sa objavila O2 aplikácia pre Windows zariadenia

O2 prichádza s aplikáciou pre Windows Phone zariadenia, resp. Windows 10 Mobile s programom O2 Paušál, O2 Fér, platbou na faktúru, O2 Fér s dobíjaním kreditu,  02 Moja Firma alebo O2 Internet s bonusom. Aplikácia prináša plnohodnotný prehľad o vašom telefónom čísle, konkrétne budete mať prístup k svojej spotrebe koľko ste prevolali, aký máte zostatok na karte, spotrebu dát, SMS správ, a prehľad faktúr, ktoré je možné podrobne prehliadať. Samozrejmosťou je aj živá dlaždica, ktorá vám ponúkne kompletný prehľad o aktuálnej spotreby.

Do aplikácie sa prihlásite nasledovne:

  • jednorazovým prihlásením cez SMS kód,
  • prihlásením cez meno a heslo (vyžaduje registráciu na www.mojeo2.sk).

O2_QR_Windows

Za tip na článok ďakujeme Petrovi Kulhovi

TIP  Najnovšia aktualizácia pre mobilné smartfóny s Windowsom prináša niekoľko drobných vylepšení

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

3 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.