Nvidia ukončí podporu pre 32-bitové operačné systémy | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nvidia ukončí podporu pre 32-bitové operačné systémy

Novinky

Nvidia ukončí podporu pre 32-bitové operačné systémy

Dva dozadu spoločnosť Nvidia uvoľnila nový GeForce 388.71 WHQL ovládač. Ako sa ukázalo, mohla by to byť jedná z posledných aktualizácií pre počítače s 32-bitovým operačným systémom. Vyplýva to stránok podpory spoločnosti.

Nvidia ukončuje podporu pre 32-bitové operačné systémy

Poslednou aktualizáciou by mal byť update s označením 390, ktorý príde v priebehu januára. Ďalšie aktualizácie, ktoré by mala spoločnosť vydávať sa budú týkať len kritických opráv. Avšak aj tie budú uvoľňované len nasledujúci rok a neprinesú žiadne optimalizačné prvky, novinky  či vylepšenia.

Táto zmena politiky spoločnosti sa bude konkrétne týkať zariadení s operačným sytémom Windows 7, 8/8.1, 10, Linux, a FreeBSD. Ak budete chcieť teda aj naďalej dostávať aktualizácie, ktoré budú prinášať vylepšenia tak by ste mali pouvažovať nad upgradeom vášho operačného systému na 64-bitovú verziu.

V prípade ak sa rozhodnete aktualizovať váš systém na 64-bitovú verziu tak sa predtým ešte uistite či nevyužívate vo vašom počítači 16-bitový software, ten totiž následne nespustíte.

Zdroj: Nvidia, úvodný obrázok: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie