Nový vzhľad Cortany v Redstone 4 aktualizácii pre Windows 10 pripomína SmatSearch z Windows 8.1 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nový vzhľad Cortany v Redstone 4 aktualizácii pre Windows 10 pripomína SmatSearch z Windows 8.1

Novinky

Nový vzhľad Cortany v Redstone 4 aktualizácii pre Windows 10 pripomína SmatSearch z Windows 8.1

Nový vzhľad Cortany v Redstone 4 aktualizácii pre Windows 10 pripomína SmatSearch z Windows 8.1

Cortana je tu s nami v podstate od oficiálneho predstavenia Windows 10, teda od roku 2015. Podľa najnovších informácií sa spoločnosť však chystá spraviť viacero výrazných zmien, vrátania úpravy rozhrania. Podľa portálu Aggiornamentilumia, ktoré si pripravilo krátke video s Redstone 4 aktualizáciou pre zvedavcov si zobralo na mušku hlasovú asistentku Cortana. Video si môžete pozrieť nižšie.

Hoci sa nemusí jednať ešte o finálnu verziu Cortanu, tak na prvý pohľad jej rozhranie vám môže byť relatívne povedomé, teda ak ste využívali SmartSearch vo Windows 8.1. Zároveň v rámci rozhrania bolo implementovaných aj viacero prvkov dizajnového jazyka Fluent Desing.

Ako sa vám pozdáva nové rozhranie Cortany, uvítali by ste ju?

Zdroj: Zdroj: YT (kanál Aggiornamenti Lumia)

TIP  Microsoft vydáva nové updaty na Windows 10, týkajú sa súkromia a ochrany

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.