Nový výkonný Windows 10 tablet za veľmi rozumnú cenu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nový výkonný Windows 10 tablet za veľmi rozumnú cenu

Tablet

Nový výkonný Windows 10 tablet za veľmi rozumnú cenu

Kde inde by mohol takýto tablet vzniknúť, ako v Číne. Nálepka “made in China” už dávno nepredstavuje nekvalitu za nízku cenu, ale v poslednej dobe toto spojenie znamená kvalita za nízku cenu.

Reč je o novom 12 palcovom Windows 10 tablete Chuwi Hi 12. Tablet má rozlíšenie 2560×1440, čo predstavuje 4 násobný nárast oproti činskym štandardom, na ktoré sme boli zvyknutí pred pár rokmi. Poháňaný je novým 64-bitovým procesorom Intelom Cherry Trail Z8300, ktorý operuje na frekvencii 1,8GHz a zaisťuje s jeho 14nm architektúrou nie len zvýšený výkon, ale aj lepšiu úsporu energie. V tandeme s týmto procesorom je tablet osadený Intel HD grafickou kartou generácie 8, ktorá operuje na frekvencii 500 MHz.

Interná úložná kapacitap redstavuje 64GB spolu s možnosťou rozšírenia o ďalších 64GB pomocou microSD karty.

Zadná kamera ma 5mpx a predna 2mpx.

Konektivita je zaručená cez WiFi, Bluetooth 4.0, HDMI output, microUSB 2.0 s OTG supportom. Zatiaľčo nie je dostupné 3G alebo 4G, tak internet si môžete zadovážiť cez klasický USB adaptér.

Baterka ma obrovskú kapacitu 11 000 mAh, ktorá vám zaručí niekoľko dní bez nabíjačky.

Chuwi Hi 12 je dostupný aj v Android verzii. Jeho konkurentmi medzi Windows tabletmi sú kúsky od Dellu, HP a Lenova, ale čo sa týka ceny, tak v tomto aspekte ťažko nachádza konkurenciu. Chuwi Hi 12 je dostupný už za 250 dolárov.

TIP  Ako zapnúť Game DVR vo Windows 10 a nahrávať video z hrania hier bez použitia Game Baru | NÁVOD

Obrázky nového tabletu si môžete pozrieť nižšie.

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Tablet

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.