Nový trailer na Red Dead Redemption 2 je vonku! Rockstar Games opäť dráždi svojich fanúšikov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nový trailer na Red Dead Redemption 2 je vonku! Rockstar Games opäť dráždi svojich fanúšikov

PC hry

Nový trailer na Red Dead Redemption 2 je vonku! Rockstar Games opäť dráždi svojich fanúšikov

Vydavateľské štúdio Rockstar Games prichádza s ďalším nadupaným trailerom pre hru Red Dead Redemption 2. Akčná adventúra s westernovým nádychom sa nám v novom traileri predstavuje v plnej paráde a opäť láka fanúšikov tohto titulu, aby si hru čo najskôr predobjednali.

Prebojujte sa cez srdce Ameriky a rozhodnite o svojom osude v gangu

“Amerika, 1899. Koniec éry divokého západu sa začal, keď muži zákona začali loviť posledné zločinecké gangy. Tí, ktorí sa nevzdajú alebo sa nepodradia, budú zabití. 

Po neúspešnej lúpeži v západnom meste Blackwater, sú Arthur Morgan a gang Van der Linde nútení utiecť. S federálnymi agentmi a najlepšími lovcami odmien v krajine v ich pätách, musí gang ďalej kradnúť, lúpiť a bojovať cez celé srdce Ameriky, aby vôbec prežili. Prehlbovanie vnútorných rozdielov medzi členmi gangu môže spôsobiť roztrhnutie samotného gangu a Arthur si musí vybrať, či pôjde za vlastnými ideálmi, alebo zostane v gangu, ktorý ho vychoval. ” (oficiálny popis hry)

Hra sa dá predobjednať už dnes

Hra Red Dead Redemption 2 bude vydaná 26. októbra 2018 a bude dostupná na platformách Xbox One a Playstation 4. Pre fanúšikov Xboxu máme skvelé správy. Hra sa dá už v tejto dobe predobjednať priamo cez obchod Microsoft Store za 59,99 dolárov.

Ako sa Vám pozdáva nový trailer? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Youtube)

TIP  Tak tomuto sa povie masaker! Vývojár priniesol nový GTA V Hulk Mod. Ponúka špeciálne útoky, lozenie po stenách, super silu a mnoho ďalšieho
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.