Nový trailer na Red Dead Redemption 2 je vonku! Rockstar Games opäť dráždi svojich fanúšikov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nový trailer na Red Dead Redemption 2 je vonku! Rockstar Games opäť dráždi svojich fanúšikov

PC hry

Nový trailer na Red Dead Redemption 2 je vonku! Rockstar Games opäť dráždi svojich fanúšikov

Vydavateľské štúdio Rockstar Games prichádza s ďalším nadupaným trailerom pre hru Red Dead Redemption 2. Akčná adventúra s westernovým nádychom sa nám v novom traileri predstavuje v plnej paráde a opäť láka fanúšikov tohto titulu, aby si hru čo najskôr predobjednali.

Prebojujte sa cez srdce Ameriky a rozhodnite o svojom osude v gangu

“Amerika, 1899. Koniec éry divokého západu sa začal, keď muži zákona začali loviť posledné zločinecké gangy. Tí, ktorí sa nevzdajú alebo sa nepodradia, budú zabití. 

Po neúspešnej lúpeži v západnom meste Blackwater, sú Arthur Morgan a gang Van der Linde nútení utiecť. S federálnymi agentmi a najlepšími lovcami odmien v krajine v ich pätách, musí gang ďalej kradnúť, lúpiť a bojovať cez celé srdce Ameriky, aby vôbec prežili. Prehlbovanie vnútorných rozdielov medzi členmi gangu môže spôsobiť roztrhnutie samotného gangu a Arthur si musí vybrať, či pôjde za vlastnými ideálmi, alebo zostane v gangu, ktorý ho vychoval. ” (oficiálny popis hry)

Hra sa dá predobjednať už dnes

Hra Red Dead Redemption 2 bude vydaná 26. októbra 2018 a bude dostupná na platformách Xbox One a Playstation 4. Pre fanúšikov Xboxu máme skvelé správy. Hra sa dá už v tejto dobe predobjednať priamo cez obchod Microsoft Store za 59,99 dolárov.

Ako sa Vám pozdáva nový trailer? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Youtube)

TIP  Kométa zničila legendárny Dusty Depot! Čo všetko prináša nová Season 4 do hry Fortnite?
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.