Nový Surface Phone bude bežať na platforme Andromeda, ktorá prinesie veľkú aktualizáciu pre Windows 10 Mobile | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nový Surface Phone bude bežať na platforme Andromeda, ktorá prinesie veľkú aktualizáciu pre Windows 10 Mobile

Novinky

Nový Surface Phone bude bežať na platforme Andromeda, ktorá prinesie veľkú aktualizáciu pre Windows 10 Mobile

Andromeda je najnovšia aktualizácia systému Windows 10 Mobile. Je postavená najmä na CShell a prináša podporu ARM procesorov. Prichádza aj vylepšené prispôsobovanie sa zobrazujúcej ploche. Nakoľko je stále v hre, že Surface Phone bude vysoko kompaktný, a bude sa tak dať aj skladať, Windows 10 sa bude vedieť adaptovať na ľubovoľnú veľkosť displeja, ktorá bude k dispozícii. Taktiež sa tu nachádza aj podpora veľkého množstva gest.

Zdroj: freepatentsonline.com

Microsoft si nechal začiatkom tohto roka patentovať koncepty, ktoré odhalili rôzne verzie „dual-screen“, ktoré sú si veľmi podobné. Koncept ponúka rozličné funkcie na rozličných displejoch. Napríklad, zadný displej bol v koncepte predstavený ako displej, ktorý je odpojiteľný, keď je to potrebné. Posledné známe návrhy Microsoftu hovoria o akomsi „multi-zariadení“, ktoré má vo výbave kombináciu viacerých displejov. Rovnako sú spomenuté aj rôzne metódy na tzv. „shared-display mode“ pre viac ako dve zariadenia.

Zdroj: windowslatest.com

TIP  Apple pripravuje cenovo dostupnejší iPhone s 6,1" displejom a podporou dvoch SIM kariet
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.