Nový Nokia smartfón s podporou Dual-SIM prešiel certifikáciou. Že by úplne nový model? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nový Nokia smartfón s podporou Dual-SIM prešiel certifikáciou. Že by úplne nový model?

Novinky

Nový Nokia smartfón s podporou Dual-SIM prešiel certifikáciou. Že by úplne nový model?

Na internete sa objavila nová certifikácia Nokia smartfónu. Zatiaľ neznámy model nového Nokia smartfónu prešiel certifikáciou FCC pod označením TA-1047. Vďaka certifikátu poznáme aj jeho základné údaje.

Že by išlo o ďalší model Nokie 6?

Najnovší model s označením TA-1047 by sa mal podľa zverejnených informácií, podobať na celkom úspešnú Nokiu 2. Zatiaľ neznámy smartfón, by mal prísť s podporou Dual-SIM a 5-palcovým displejom. Taktiež boli prezradené aj rozmery smartfónu – výška 133 mm, šírka 68 mm a uhlopriečka celého smartfónu by mala byť na úrovni 140 mm. Model TA-1047 sa na prvý pohľad nepodobá na žiadneho súrodenca z rady nových smartfónov Nokie, no podľa 5-palcovej obrazovky by sme mohli usúdiť, že sa jedná o novú 2ku v o čosi menšom tele, no samozrejme, realita môže byť úplne iná.

Zdroj: nokiapoweruser.com

O pripravovanom smartfóne boli prezradené aj niektoré technickejšie špecifikácie. Mal by byť vybavený technológiou Bluetooth 4.2, podporou viacerých LTE frekvencií a taktiež aj FM prijímačom. Možno sa bude jednať o vylepšenú 2ku, ktorá sa bude predávať na americkom trhu, no na potvrdenie týchto špekulácií si budeme musieť ešte chvíľu počkať.

Zdroj: nokiapoweruser.com

Môže ísť aj o úplne nový model

Rozmery smartfónu sú naozaj malé, no Nokia si pre nás možno pripraví prekvapenie a predstaví úplne nový model smartfónu. V porovnaní s Nokiou 2, je tento model o 10,5 mm nižší a o 3 mm užší. Mohlo by ísť o nový low-end smartfón z dielne Nokie, no dobre vieme, že hranice technológií sa stále posúvajú a výrobcovia pomaly ale isto odstraňujú zbytočné rámiky na okrajoch smartfónov.

TIP  Elon Musk tvrdí, že najpravdepodobnejší scénar života na Marse je pod jeho povrchom

Zdroj: nokiapoweruser.com, úvodný obrázok (winfuture.de)

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.