Nový kovový dizajn Lumie 650 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nový kovový dizajn Lumie 650

Novinky

Nový kovový dizajn Lumie 650

Aj keď ešte Microsoft oficiálne nepotvrdil Lumiu 650, tak na internet uź uniklo veľké množstvo jej obrázkov. Unikol aj nový moderný kovový dizajn po okrajoch telefónu. Čo na neho hovoríte?

Teraz si už môžeme byť takmer istí, že tento telefón bude určite v najbližšej dobe aj oficiálne predstavený. Najnovšie obrázky priniesol nemecký portál winfuture.de.

Telefón už mal byť oficiálne predstavený, ale Microsoft to v poslednej chvíli zastavil kvôli novonájdeným firmware problémom. To neznamená ale, že vydanie odložil na nedohľadne. Práve naopak, oznámenie o začiatku predaja môžeme vraj očakávať v strede až na konci februára.

Pôjde o telefón strednej triedy, ktorý by mal vyplniť miesto na trhu medzi Lumiou 550 a Lumiou 950.

Parametre novej Lumie 650 vôbec nevyzerajú zle

Ešte nebolo nič oficiálne potvrdené, ale môžeme očakávať, že Lumia 650 bude mať 8mpx zadnú kameru, 5 palcový displej s rozlíšením 720×1280, 1Gb pamäte a 8Gb interného úložného priestoru. Na 650tke by už mal byť spojazdený aj windows 10.

Pozrite sa na najnovšie obrázky Lumie 650 nižšie:

TIP  Asus predstavil revolučný notebook so sekundárnym displejom a procesorom i9. Apple má obrovskú konkurenciu!

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.