Nový koncept pre Surface Phone vyzerá famózne | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nový koncept pre Surface Phone vyzerá famózne

Novinky

Nový koncept pre Surface Phone vyzerá famózne

Nový koncept pre Surface Phone vyzerá famózne

Amir Estefad, užívateľ a zarytý fanúšik operačného systému Windows, vytvoril nový koncept pre očakávaný Surface Phone. Tento koncept taktiež obsahuje aj upravenú verziu Windows 10 Mobile. Je to zaujímavý pohľad, ale musíme uznať, že to vyzerá úžasne. Vlastne už len ten samotný Surface Phone koncept vyzerá úžasne. Najmä kvôli tomu, že to obsahuje všetko, čo by človek od vlajkovej lode očakával.

Na domovskej obrazovke môžeme vidieť Cortanu, počasie. Taktiež je tu widget od Groove Music, ktorým sa dá jedným klikom zapnúť hudba. Pokiaľ podržíte tento widget, objavia sa ďalšie možnosti nastavení. Centrum akcií bolo tiež prerobené. Prichádza s nastavením jasu, ovládaním hudby a mnohými ďalšími funkciami.

Fluent design pridáva tomuto zariadeniu ešte viac na kráse. Koncept ukazuje zariadenie, ktoré má 3D touch screen. Rovnako, ako zrušená Nokia McLaren. Taktiež obsahuje veľký QHD displej. Určite nesmie chýbať skener na odtlačky prstov. Toto zariadenie disponuje 20 MP prednou a 20 MP zadnou kamerou.

zdroj: windowslatest.com

TIP  Zoznámte sa s novým najvýkonnejším superpočítačom sveta Summit. Svojich predchodcov schoval bezproblémovo do vačku
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.