Nový dizajn prihlasovacej stránky do služby od Microsoftu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nový dizajn prihlasovacej stránky do služby od Microsoftu

Novinky

Nový dizajn prihlasovacej stránky do služby od Microsoftu

Microsoft momentálne testuje novy dizajn, ktorý má spríjemniť prihlasovanie. Tento nový dizajn bude využívať každý prihlasovací systém zo všetkých služieb, ktoré ponúka Microsoft. Ide o služby ako Office, Xbox Live a podobne.

Nový dizajn je veľmi podobný aktuálnemu, ale zásadný rozdiel ako môžete vidieť, je pridanie pozadia. Zatiaľ nie je jasné, či sa pozadie mení v závislosti od služby, ktorú sa pokúšate prihlásiť, ale predpokladá sa, že to tak pravdepodobne bude.

Čo sa týka dostupnosti, nový dizajn prihlasovacej stránky nie je momentálne k dispozícii všetkým používateľom. Je veľmi pravdepodobné, že v súčasnosti testuje Microsoft tento nový prvok iba s malou skupinou ľudí.

zdroj: mspoweruser.com

TIP  Facebook začal uvoľňovať novú funkciu, ktorú nájdeme aj na známom fóre Reddit. Váš názor budú môcť ohodnotiť ďalší používatelia
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.