Microsoft vypustil nový build pre Windows 10 Mobile. Pozrite sa čo prináša | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft vypustil nový build pre Windows 10 Mobile. Pozrite sa čo prináša

Novinky

Microsoft vypustil nový build pre Windows 10 Mobile. Pozrite sa čo prináša

Microsoft po predvčerajšom uvoľní nového buildu 10586.104 pre Windows 10  vypúšťa do obehu aj nový build pre Windows 10 Mobile pod označením 10586.107, dostupný je pre používateľov Fast Ringu.

Build 10586.107 prináša:

  • Opravu problému, ktorý spôsoboval chýbajúce dlaždice na Štart obrazovke
  • Vylepšenia sa dočkala aj aplikácia Moderátor pre viaceré jazyky
  • Zlepšenie procesu resetovanie zariadenia, keď je aktívny BitLocker \ Device Encryption (zapnuté šifrovanie zariadenia)

Predstavenie Release Preview Ring

Zároveň Microsoft predstavil aj nový Release Preview Ring ako pre mobilnú tak aj pre PC verziu Windowsu. Tento kruh je určený pre používateľov, ktorí chcú zostať na Current Branch – inými slovami, je určený pre používateľov, ktorí nechcú dostávať aktualizácie z vetvy Redstone, ale z súčasnej vetvy 10586.

Zdroj: Microsoft blog

TIP  Developerovi sa podaril husársky kúsok. Na Lumiu 950XL priniesol možnosť prepnutia OS na Windows 10

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.