Nový Build pre Windows 10 Mobile už budúci týždeň?
Connect with us

Nový Build pre Windows 10 Mobile už budúci týždeň?

Novinky

Nový Build pre Windows 10 Mobile už budúci týždeň?

Microsoft vypustil Build 14295 pre PC a Mobilné telefóny v rámci Fast Ringu a Slow Ringu dva týždne dozadu, čo bola posledná aktualizácia, ktorá bola dostupná pre obe platformy. Od vtedy Microsoft uvoľnil Build 14316 pre Windows 10, ale mobilná verzia zostala „zabudnutá“. Dôvod tohto nevypustenia bola chyba týkajúca sa dátového pripojenia.

Avšak teraz to vyzerá tak, že už v priebehu budúceho týždňa by sme mohli dočkať spomínanej aktualizácie aj pre mobilné zariadenia. Informoval o tom Gabriel Aul prostredníctvom sociálnej siete Twitter, kde reagoval na otázku jedného z jeho followerov, ktorý sa pýtal na dostupnosť aktualizácie.

TIP  Facebook zavádza obrovské množstvo nových reklám. Týkajú sa všetkých požívateľov!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.