Najčítanejší Windows 10 portál

Nový 4-jadrový telefón iba za 100 eur

O novom a lacnom telefóne Archos 50 Cesium sa už dlho hovorí. Ide o lacný ale za to veľmi výkonný windows 10 telefón. Archos sa práve tieto dni začína predávať na európskom trhu.

Archos sa zatiaľ len predáva vo Francúzsku a Anglicku, ale očakáva sa, že najbližšie sa rozšíri do celej Európy. Tí šikovnejší si ho už môžu ale teraz doviezť z týchto krajín.

Podobizeň nového Archosu môžete vidieť nižšie

archos

Archos je vybavený 4-jadrovým 1,1GHz Qualcomm Snapdragon 210 čipom spolu s 1GB RAM a 8GB interným úložiskom, ktoré sa dá rozšíriť až na 32 GB pomocou microSD karty.

Telefón má 5-palcový displej s rozlíšením HD 720p.

Fotoaparát na zadnom kryte je vybavený 8 mpx s autofokusom, LED bleskom a možnosťou nahrávania videa v HD 1080p rozlíšení. Vpredu je Archos vybavený 2 mpx kamerou slúžiacou na videohovory a selfies 🙂

Telefón je zásobený 2100 mAh batériou a poskytuje podporu pre 3G a dve sim karty.

Najväčším lákadlom zostáva na tomto telefóne ale stále jeho cena – 100 eur.

TIP  Facebook reaguje na ochranu súkromia GDPR a prináša nový štandard! 1,5 miliardy ľudí je však z tejto ochrany nečakane vylúčených
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.