Novinky v SKYPE | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Novinky v SKYPE

Novinky

Novinky v SKYPE

 V predchádzajúcich dňoch spoločnosť Microsoft priniesla dve novinky v súvislosti so svojou populárnou službou SKYPE.

Prvou novinkou bolo predstavenie úplne novej aplikácie pod názvom Skype Qik. Jedná sa o aplikáciu, kde si používateľ môže kedykoľvek natočiť chvíľkové video a zdieľať ho so svojimi kamarátmi. Skype Qik si od každého používateľa na začiatku vyžiada jeho telefónne číslo a následne mu naňho zašle 4-miestny overovací kód. Po jeho overení sa už používateľovi otvorí samotná aplikácia s možnosťou otvorenia novej konverzácie s priateľmi a natáčanie chvíľkových videí. Nahraté videá v pamäti ostanú po dobu dvoch týždňov a potom sa automaticky vymažú, takže si nemusíte robiť starosti s nedostatkom úložného priestoru. Vymazať ich samozrejme môžete aj hneď.

Aplikácie Skype Qik je dostupná v store zdarma.

Druhou novinkou je výrazná aktualizácia aplikácie Skype pre Windows phone. Aj napriek faktu, že Skype už dlhší čas patrí Microsoftu, aplikácia pre Windows phone v porovnaní s ostatnými OS ťahala výrazne za kratší koniec. No po poslednej aktualizácií sa situácia výrazne zmenila v prospech Windows phonu. Verzia 2.24.0.111 prináša:

– Zdieľajte kresby, dávajte fotografiám osobný nádych a komentujte mapy.
– Do Skypeu sa teraz vrátite ešte rýchlejšie.
– Okamžite sa môžete prihlásiť s kontom Microsoft, prípadne môžete využiť flexibilnejšie možnosti a prihlásiť sa s menom v Skype.
– Máte obrazovku s HD rozlíšením? Skype sa teraz predvedie v najžiarivejších farbách.
– Jednoducho začínajte hovory cez Skype z webu a chatu vďaka prístupu k Skypeu z aplikácie tretej strany.

d9691006-9ae1-4b67-aa00-4d80b0bfb528b926696f-ce9b-42b0-881f-d8f94e93532fb400c1b3-3c6b-4931-a9c9-a221764c9a958d68c434-dfa8-47f6-b98d-180207f3b6be

Skype je v store k dispozícií zdarma.

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

1 Comment
  • nabuchonodozor

    Skype je super komunikátor. Jeden z naj v obchode. Najlepšie je, že je snáď na každú platformu.

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.