Novinky v SKYPE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Novinky

Novinky v SKYPE

 V predchádzajúcich dňoch spoločnosť Microsoft priniesla dve novinky v súvislosti so svojou populárnou službou SKYPE.

Prvou novinkou bolo predstavenie úplne novej aplikácie pod názvom Skype Qik. Jedná sa o aplikáciu, kde si používateľ môže kedykoľvek natočiť chvíľkové video a zdieľať ho so svojimi kamarátmi. Skype Qik si od každého používateľa na začiatku vyžiada jeho telefónne číslo a následne mu naňho zašle 4-miestny overovací kód. Po jeho overení sa už používateľovi otvorí samotná aplikácia s možnosťou otvorenia novej konverzácie s priateľmi a natáčanie chvíľkových videí. Nahraté videá v pamäti ostanú po dobu dvoch týždňov a potom sa automaticky vymažú, takže si nemusíte robiť starosti s nedostatkom úložného priestoru. Vymazať ich samozrejme môžete aj hneď.

Aplikácie Skype Qik je dostupná v store zdarma.

Druhou novinkou je výrazná aktualizácia aplikácie Skype pre Windows phone. Aj napriek faktu, že Skype už dlhší čas patrí Microsoftu, aplikácia pre Windows phone v porovnaní s ostatnými OS ťahala výrazne za kratší koniec. No po poslednej aktualizácií sa situácia výrazne zmenila v prospech Windows phonu. Verzia 2.24.0.111 prináša:

– Zdieľajte kresby, dávajte fotografiám osobný nádych a komentujte mapy.
– Do Skypeu sa teraz vrátite ešte rýchlejšie.
– Okamžite sa môžete prihlásiť s kontom Microsoft, prípadne môžete využiť flexibilnejšie možnosti a prihlásiť sa s menom v Skype.
– Máte obrazovku s HD rozlíšením? Skype sa teraz predvedie v najžiarivejších farbách.
– Jednoducho začínajte hovory cez Skype z webu a chatu vďaka prístupu k Skypeu z aplikácie tretej strany.

TIP  Xbox One získava veľkú aktualizáciu, ktorá prináša podporu hrania hier vo vysokom rozlíšení

d9691006-9ae1-4b67-aa00-4d80b0bfb528b926696f-ce9b-42b0-881f-d8f94e93532fb400c1b3-3c6b-4931-a9c9-a221764c9a958d68c434-dfa8-47f6-b98d-180207f3b6be

Skype je v store k dispozícií zdarma.

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.