Novinky v GDR2 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Novinky

Novinky v GDR2

Na internete sa objavili správy hovoriace o novinkách, ktoré prinesie veľká aktualizácia GDR2. Informácie sú údajne z poľskej pobočky Microsoftu. Vzhľadom na predikciu noviniek v minulosti z tohto zdroja ich pokladáme za dôveryhodné. Aktualizácia bude dostupná pre vývojársku verziu už budúci mesiac 8.10.2014.

 Vytváranie skupín aplikácií

Podľa dostupných informácií aktualizácia GDR2 by mala pokračovať v nastolenom trende GDR1, ktorá umožňuje zoskupovať dlaždice. Aktualizácia GDR2 údajne prinesie možnosť triediť aplikácie do skupín.

Triedenie nastavení

Často kritizované usporiadanie nastavení prejde zmenou. Po novom si budete môcť usporiadať poradie nastavení podľa Vás.

Tak isto  nájdeme správcu súborov už integrovaného do systému (dnes ju nájdeme ako externú aplikáciu).

Zmena messengeru

Microsoft sám avizoval pri aktualizácii GDR1, že dôjde k úprave pôvodnej aplikácie určenej pre správy. Nedočkali sme sa. S veľkou pravdepodobnosťou k tejto zmene príde až teraz, príchodom GDR2.

Ďalšou významnou zmenou je možnosť nastavenia mobilných dát v centre akcií.

nastavenia

Zdroj: wmmania.cz

TIP  Facebook zavádza obrovské množstvo nových reklám. Týkajú sa všetkých požívateľov!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.