Unikli informácie o štyroch nových zariadeniach, jedno z nich je pre Continnum
Connect with us

Unikli informácie o štyroch nových zariadeniach pre Windows telefóny

ŠPEKULÁCIE

Unikli informácie o štyroch nových zariadeniach pre Windows telefóny

Dnes, v skorých ranných hodinách sa na internetovej stránke MicrosoftInsider.es objavili údajne novo pripravované gadgety pre Windows Phone zariadenia. Kódové označenia týchto gadgetov sú Valora, Murano, Livana a Munchkin.

Murano, Livana, Muchkin, Valora

Murano, Livana, Muchkin, Valora, Zdroj: Windowscentral.com

Podľa MicrosoftInsider.es Valora je novou generáciou Treasure Tagov, ktorá prešlo drobnou aktualizáciou spočívajúcou v tom, že v prípade ak sa s vašim smartfónom vzdialite od Valory tak vás na to upozorní hlasitý zvuk. Microsoft túto funkcionalitu nazval  „Motion Guard“.

Livana by mal byť wireless Bluetooth prehrávač a zariadenia Murano, podľa dostupných informácií by malo nahradiť súčasné zariadenia Miracast.

Štvrtou a najzaujímavejšou novinkou je  zariadenie Munchkink, ktoré by podľa serveru MicrosoftInsder.es malo umožňovať funkčnosť služby Continnum, ktorá má prísť spolu s predstavením Windows 10 Mobile v septembri.

TIP  Samsung Galaxy Note 9 podľa najnovších správ dostane skutočne masívnu pamäť
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.