Nové Štart menu už čoskoro | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nové Štart menu už čoskoro

Novinky

Nové Štart menu už čoskoro

Ak ste v programe Insider, tak sa môžete tešiť na to, že v najbližšej dobe by sa malo vo vašom Windowse 10 objaviť nové Štart menu, ktoré ukázal Microsoft pred niekoľkými týždňami. Interné vývojárske buildy už obsahujú nové Štart menu, čo znamená, že momentálne prebieha vnútorné testovanie, po ktorom hneď prídu na radu Insideri. Predpokladá sa, že nové Štart menu by si Insideri mohli vyskúšat už v ďalšej Insider aktualizácií, keďže interné testovanie nemá ďaleko od Insider testovania.

Vnútorné zdroje z Microsoftu tvrdia, že interne sa taktiež už aj testuje nový Tabletový mód, ktorý by mal prísť spolu s novým Štart menu v najbližšej Insider aktualizácii.

Ak ste ešte nevideli, ako má vyzerať nové Štart menu, tak nižšie vám ponúkame obrázky zmien.

startmenu1 startmenu2

Páči sa vám nové Štart menu? Svoj názor môžete vyjadriť v ankete, ktorú Microsoft spustil. Ako vieme, tak Microsoft je veľmi responzívny na svojich uživateľov, takže aj váš názor zaváži.

TIP  Smartfón Xiaomi Mi A2 sa objavil v e-shope. Poznáme cenu ako aj špecifikácie. Revolúcia to však nebude
Pokračuj v čítaní

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.