Nové rozšírenie prehliadača Mozilla Firefox prinesie zaujímavé vylepšenia | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nové rozšírenie prehliadača Mozilla Firefox prinesie zaujímavé vylepšenia

Novinky

Nové rozšírenie prehliadača Mozilla Firefox prinesie zaujímavé vylepšenia

Nové rozšírenie prehliadača Mozilla Firefox prinesie zaujímavé vylepšenia

Mozilla predstavila nové rozšírenie svojho prehliadača Firefox. Jednou z hlavných zmien bude možnosť vytvoriť si rôzne “oddelenia” ktorými si oddelíte svoje záľuby, prácu alebo osobný život na internete. Čo to znamená? Cookies stiahnuté pri prezeraní web stránok v pracovnom zozname nájdete iba v zozname pre prácu.

Táto funkcia je výsledkom testovacieho programu “Containers Firefox Test Pilot program” do ktorého sa dá stále prihlásiť.

Zdroj: mozilla

Mozilla ale varuje, aby ste si dali pozor s ktorým Mozilla účtom si pospájate svoje oddelenia, pretože každé jedno oddelenie môže byť spojené iba s jedným účtom.

Potom, ako si toto rozšírenie nainštalujete, budete schopný rozdeľovať oddelenia podľa farby v lište pre zadanie URL. Takže si vždy iba zvolíte, v ktorom oddelení si chcete stránku otvoriť a tak zaručíte, že sa Vám napríklad v oddelení práca, nebudú otvárať stránky určené pre oddelenia zábava.   

zdroj: mozilla

TIP  Microsoft plánuje ovládnuť čínsky trh s umelou inteligenciou
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.