Nové reproduktory s RGB podsvietením od Logitechu Vás ponoria do sveta hier ešte o čosi hlbšie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nové reproduktory s RGB podsvietením od Logitechu Vás ponoria do sveta hier ešte o čosi hlbšie

Novinky

Nové reproduktory s RGB podsvietením od Logitechu Vás ponoria do sveta hier ešte o čosi hlbšie

Nové reproduktory s RGB podsvietením od Logitechu Vás ponoria do sveta hier ešte o čosi hlbšie

Herná divízia spoločnosti Logitech, ktorá je medzi hráčmi známa pod označením Logitech G, včera predstavila nové herné reproduktory Logitech G560 PC Gaming Speakers. Jedná sa o prvé reproduktory od Logitechu, ktoré sú vybavené pokročilou technológiou Logitech G LIGHTSYNC, ktorá synchronizuje RGB podsvietenie a zvuky priamo s gameplayom. Všetky animácie a efekty sú pritom vývojármi hier naprogramované už vopred, pretože vývojári majú už teraz prístup ku všetkým RGB SDK od Logitechu. Vďaka tomu sa môžete tešiť pri každej hre na úplne jedinečné zvukové a svetelné animácie.

Určené sú pre hráčov, ale na svoje si prídu aj milovníci hudby

Hráči si pritom môžu prispôsobiť efekty svetla a animácie v štyroch svetelných zónach podľa ich gusta. Pomocou softvéru Logitech Gaming Software si na svojom monitore môžu zvoliť ľubovoľnú oblasť, ktorú následne prepoja s jednou zo štyroch svetelných zón. Reproduktor G560 následne v reálnom čase pozoruje časť displeja, aby mohol priradiť špecifické osvetlenie ku danej svetelnej zóne. Na svoje si prídu aj milovníci hudby. Technológia LIGHTSYNC pracuje aj s video-hudobným obsahom, ktorý umožní vychutnávať si dokonalý hudobný zážitok v sprievode príjemného osvetlenia, ktoré sa mení v rytme hudby.

Technické špecifikácie reproduktorov

Reproduktory Logitech G560 poskytujú slušný výkon na úrovni 240 wattov a 3D audio s technológiou DTS: X Ultra 1.0, ktorá zabezpečuje ten najlepší zvuk pri hraní hier. Reproduktory sú vybavené USB portom, 3,5mm audio jackom a bezdrôtovým pripojením Bluetooth. Ďalšou skvelou správou je, že vďaka technológií Easy-Switch môžu hráči hladko prepínať medzi všetkými 4 pripojenými zariadeniami, napríklad medzi PC, smartfónom alebo tabletom. Na trh by sa mali dostať už tento apríl a ich cena bola stanovená na 199 dolárov. Cenu na Slovensku žiaľ ešte nepoznáme.

TIP  Najlepšie hry na Steame, ktoré sú dostupné zadarmo | GIGANTIC

Zdroj: Logitech

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.