Nove HTC 10 pravdepodobne nedostane Windows 10 verziu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nove HTC 10 pravdepodobne nedostane Windows 10 verziu

ŠPEKULÁCIE

Nove HTC 10 pravdepodobne nedostane Windows 10 verziu

Za malú chvíľu bude už vychádzať najnovšie zariadenie HTC 10, ktoré bude predstavovať vlajkovú loď tejto značky. Dávnejšie sa objavili špekulácie, že by toto zariadenie mohlo byť predávané aj vo Windows phone verzii. Tieto špekulácie sa nateraz rozplynuli.

HTC bojuje s úbytkom trhového podielu a práve rozšírenie a na ďalšie platformy mu malo zaistiť uistenie si svojej pozície.

Vyzerá to ale tak, že HTC zostáva u androidu a momentálne stavia svoje karty na nový dizajn a nahradenie doterajšej série M10.

Na druhej strane, HTC sa rozhodol nedodať windows verziu zatiaľ iba k novému HTC 10. Do budúcnosti ďalšia expanzia Tajvanského mobilného giganta na iné platformy vôbec nie je výlúčená. 

Dokonca sa možnosť príchodu HTC na Windows Phone prediskutovávala a ešte stále prediskutováva stále na verejnosti. Anglický článok si môžete prečítať na tomto linku: https://www.windows10update.com/2016/02/htc-plans-to-launch-new-windows-10-mobile-handsets/

HTC10

TIP  Dell možno prinesie svoju vlastnú verziu Surface Phone zariadenia
Pokračuj v čítaní

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.