Nové funkcie vo Windows 10 Mobile. Prídu ešte toto leto? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nové funkcie vo Windows 10 Mobile. Prídu ešte toto leto?

Windows 10 CShell Mobile UI

Novinky

Nové funkcie vo Windows 10 Mobile. Prídu ešte toto leto?

Nové funkcie vo Windows 10 Mobile. Prídu ešte toto leto?

Celá situácia okolo operačného systému Windows 10 Mobile je v posledných mesiacoch rozpačitá. Microsoft novými aktualizáciami to používateľom niekedy ešte viac sťažuje, namiesto toho aby im to uľahčoval. Vyzerá to tak, že desktopová verzia systému Windows 10 ide stále dopredu, no asi sa všetci zhodneme na tom, že o Windows 10 Mobile sa to povedať nedá. Ako to teda vyzerá s týmto operačným systémom?

Microsoft už v minulosti prezradil, že Windows 10 Mobile obdrží nové “podnikavé” funkcie a množstvo opráv chýb v systéme. Pôvodne mali funkcie spolu s opravami chýb prísť už toto leto, ale čas sa pomaly ale isto kráti. Práve kvôli blížiacemu koncu leta, sa jeden z rozhorčených používateľov na Twitteri trošku posťažoval. Na jeho Tweet odpovedal už známy Brandon LeBlanc.

Používateľ s prezývkou Nawzil podotkol, že nové funkcie a celkovo celý Fall Creators Update pre Windows 10 Mobile sa mali objaviť “neskôr toto leto”.

Brandon na konci avšak podotkol, že presný dátum stále nevie určiť a jeho definícia leta sa môže od iných líšiť, keďže niekto rozlišuje leto podľa kalendára a niekto podľa meteorologických definícií.

To, či Fall Creators Update pre Windows 10 Mobile naozaj prinesie nové zaujímavé funkcie a ešte viac neodradí terajších používateľov ukáže len čas. Jediné čo nám ostáva, je dúfať, že Microsoft sa pokúsi Windows 10 Mobile aspoň na chvíľu oživiť. Aká je podľa Vás budúcnosť Windows 10 Mobile? Dajte nám vedieť do komentárov.

TIP  Microsoft Store pre Windows 10 a Windows 10 Mobile obdržal aktualizáciu. Prichádza so zmeneným UI a odstránenými nedostatkami

Zdroj: windowslatest.com

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.