Nové funkcie v operačnom systéme Windows 10 Mobile budú mierené hlavne pre edíciu Enterprise | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Nové funkcie v operačnom systéme Windows 10 Mobile budú mierené hlavne pre edíciu Enterprise

Novinky

Nové funkcie v operačnom systéme Windows 10 Mobile budú mierené hlavne pre edíciu Enterprise

Spoločnosť Microsoft zatiaľ v blízkej budúcnosti neplánuje pridať nové funkcie do operačného systému Windows 10 Mobile. Samozrejme, v Microsofte stále pripravujú novinky a vylepšenia niektorých veľmi potrebných funkcií, no zmien sa pravdepodobne dočkajú len zákazníci so zariadeniami s operačným systémom Windows 10 Mobile Enterprise. Všetky pripravované funkcie budú pre obyčajných používateľov zrejme dosť nepotrebné a nudné.

Pred pár dňami sme na internete boli svedkami ďalšieho Windows Insider webcastu. V tomto webcaste sme sa dozvedeli, že Windows 10 Mobile zrejme zotrvá na vetve Redstone 2 a boli prezradené aj bližšie informácie ohľadom pripravovaných funkcií pre edíciu Enterprise.

Brandon LeBlanc z Microsoftu potvrdil, že spoločnosť bude nové funkcie a vylepšenia mieriť hlavne na edíciu Enterprise. Podľa jeho slov sa nemusíme báť, že Microsoft úplne odpíše Windows 10 Mobile. Pripravované funkcie sa majú týkať najmä vylepšení VPN, vedeniu MDM postupov a vylepšenej bezpečnosti celého systému.

V poslednej dobe to vyzerá s celou platformou Windows Phone naozaj zle. Túto platformu zrejme môže oživiť už dlhšie pripravované zobrazovacie rozhranie CShell. Myslíte si že dokáže očakávaná aktualizácia so zobrazovacím rozhraním CShell znovu oživiť mobilnú Windows platformu?

Zdroj: windowslatest.com

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.