Nové funkcie v Groove Music sú dostupné už teraz | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nové funkcie v Groove Music sú dostupné už teraz | APLIKÁCIE

Novinky

Nové funkcie v Groove Music sú dostupné už teraz | APLIKÁCIE

Nové funkcie v Groove Music sú dostupné už teraz | APLIKÁCIE

Microsoft včera aktualizoval aplikáciu Groove Music pre Windows Insiderov vo Fast Ringu. Pokiaľ ste Insiderom a neviete, či sa vám aplikáciu už aktualizovala, vo Windows Store si skontrolujte, či máte nainštalovanú verziu 10.1702.1261.0.

V najnovšej verzii pre Insiderov sa nachádzajú nové funkcie, o ktorých sme Vám priniesli článok pár dní dozadu. Pokiaľ ste kompletný zoznam pripravovaných funkcií ešte nevideli, kliknite sem.

Čo je nové?

  • Odteraz si môžete upravovať Vaše playlisty: Nová verzia prináša možnosť zmeniť a upravovať obrázky, názvy a popisy Vašich playlistov. Taktiež prináša podporu pre Windows Ink pre upravovanie obrázkov.
  • Odporúčané playlisty: Podobne ako Daily Mix v Spotify, sa v novej verzii Groove Music nachádza automaticky vytvorený playlist iba pre Vás, vytvorený zo skladieb ktoré počúvate najčastejšie. Jedná sa o celkom dobrú funkciu, ktorá sa doteraz v Groove Music nenachádzala a používatelia preto uprednostňovali konkurenčné prehrávače.

Ostatné funkcie, ktoré sú spomenuté v článku o pripravovaných funkciách, prídu do Groove Music až v ďalších aktualizáciách. Windows Insideri tým pádom môžu očakávať časté aktualizovanie Groove Music. Aplikáciu Groove Music si môžete stiahnuť z linku nižšie.

Zdroj: mspoweruser.com

Groove Music
Groove Music
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

 

TIP  Windows 10 April Update prichádza s ďalšou chybou. Spôsobená je zrejme antivírom Avast
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.