Nová verzia Windows Store opravuje chyby aktualizácií pre first-party aplikácie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nová verzia Windows Store opravuje chyby aktualizácií pre first-party aplikácie

Novinky

Nová verzia Windows Store opravuje chyby aktualizácií pre first-party aplikácie

Nová verzia Windows Store opravuje chyby aktualizácií pre first-party aplikácie

Možno ste už zažili pocit, že váš Windows Store vám odmietol aktualizovať aplikácie ako napríklad Outlook Mail & Kalendár na PC či v telefónoch . Máme pre vás dobrú správu. Microsoft sa rozhodol vydať aktualizáciu v ktorej budú všetky chyby opravené.

Podľa slov Brandona LeBlanca, bola táto aktualizácia otestovaná na niekoľkých zariadeniach a na všetkých dopadla skúška na výbornú! A tak sa Microsoft rozhodol novú aktualizáciu vypustiť hneď ako sa dá. No môže sa stať, že niektorým aplikáciám potrvá dlhšie kým ju príjmu tak sa nezľaknite. V produkčnom okruhu sa objavuje pod verziou 11708.1001.264.

Čo sa teda opraví? Systém aktualizácií pre Filmy a TV a už spomínané Outlook Mail & Kalendár a ďalšie frist-party aplikácie. Avšak ak sa vám stále nedarí aktualizovať tieto aplikácie možno len nemáte aktualizovaný Windows store na verziu 11708.1001.264 v ktorej to už je všetko opravené. Mimochodom, okrem opravy chýb prišla aj aktualizácia upravujúce meno obchodu na Microsoft Store.

zdroj: windowslatest.com titul. obrázok (vlastný)

TIP  Microsoft ohlásil akvizíciu spoločnosti Semantic Machines, vďaka ktorej vylepší konverzačné AI technológie. Cortana a boti budú znieť viac ako ľudia
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.