Nová PowerBank od Xiaomi okrem 20 000 mAh kapacity prináša technológiou Quick Charge 3.0
Connect with us

Nová PowerBank od Xiaomi okrem 20 000 mAh kapacity prináša aj technológiou Quick Charge 3.0

Novinky

Nová PowerBank od Xiaomi okrem 20 000 mAh kapacity prináša aj technológiou Quick Charge 3.0

Nová PowerBank od Xiaomi okrem 20 000 mAh kapacity prináša aj technológiou Quick Charge 3.0

Xiaomi, fenomén dnešnej doby, ktorý častokrát dostáva aj prívlastok novodobý Apple predstavil svetu novú generáciu PowerBanky – Mi Power 2C. Batéria ponúka kapacitou 20 000 mAh a technológiu rýchleho nabíjania Quick Charge 3.0.

Xiaomi Mi Power 2C

Návrhári novej generácie prenosných batérií si na jej vyhotovení skutočne nechali záležať, nesie sa totiž v duchu jednoduchej línie, presne tak ako sme u Xiaomi na to zvyknutí.

Vo vrchnej časti tohto „kvádra“ nájdeme vstupný port, okolo ktorého nájdeme ešte dva výstupné porty pričom všetky podporujú technológiu rýchleho nabíjania (5,1V / 3,6A, podporuje aj režim nízkeho prúdu nabíjania). Zároveň okrem portov vo vrchnej časti nájdeme ešte 4 LED diódy, ktoré indikujú stav nabitia a tlačidla on/off.

Zdroj: Xiaomi

Celú batériu by malo byť možné podľa oficiálnych stránok  nabiť za zhruba 8 hodín. Pričom batéria zahŕňa životnosť až 300 nabíjacích cyklov, kedy výrobca deklaruje kapacitu stále na úrovni 90%. A to najdôležitejšie, cena. Obavy z premrštenej ceny mať určite nemusíte, bude stáť totiž približne rovnako ako jeho predchodca, teda niečo okolo 30 €. Výrobca predpokladá životnosť tejto batérie na 3 roky pri aktívnom využívaní.

Medzi prvými e-shopmi, ktoré ponúkajú túto powerbanku patria napríklad TomTop.com (~28€) či GearBest.com (~25€). V oboch prípadoch v prípade záujmu je poštovné zadarmo.

Zdroj: vlastný

TIP  Hra Layers of Fear je hororové pecka, ktorá je dostupná aktuálne na Steame zadarmo. Ponuka je časovo obmedzená

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.