Nová aplikácia LinkedIn pre Windows 10 od Microsoftu sa objavila v obchode | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nová aplikácia LinkedIn pre Windows 10 od Microsoftu sa objavila v obchode | APLIKÁCIE

Novinky

Nová aplikácia LinkedIn pre Windows 10 od Microsoftu sa objavila v obchode | APLIKÁCIE

Tak ako Microsoft zhruba dva týždne dozadu sľúbil, že prinesie zbrusu novú aplikáciu pre najväčšiu pracovnú sociálnu sieť s LinkedIn tak sa teraz aj deje, je dostupná v ponuke obchodu Windows Store (uvoľňovaná je postupne pre všetkých používateľov).

Aplikácia LinkedIn pre Windows 10 prináša v podstate všetko čo nájdete aj v rámci webového rozhrania ako aj niečo navyše. Napríklad, aplikácia obsahuje notifikácie v reálnom čase, ktoré sa vám budú zobrazovať v rámci Centra Akcií.

Aplikácia je dostupná zatiaľ len pre Windows 10 PC zariadenia čo pevne veríme, že sa čoskoro zmení a neskôr bude dostupná ako UWP aplikácia.

LinkedIn
LinkedIn
Developer: LinkedIn
Price: Free

Zdroj: Windows Store, vlastný

TIP  Chystá si pre nás Microsoft ďalší fitness náramok? Pozrite sa na najnovšie pripísané patenty

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.