Nová aplikácia, ktorá Vám umožní rýchly sideload na Windows 10 Mobile bez PC | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nová aplikácia, ktorá Vám umožní rýchly sideload na Windows 10 Mobile bez PC

Návody

Nová aplikácia, ktorá Vám umožní rýchly sideload na Windows 10 Mobile bez PC

Nová aplikácia, ktorá Vám umožní rýchly sideload na Windows 10 Mobile bez PC

Hoci sa Microsoft rozhodol vytvoriť jednotnú univerzálnu platformu Windows, zatiaľ neponúka niektoré funkcie, ktoré nájdeme na PC, na Windows 10 Mobile. Jednou z chýbajúcich funkcií je appx installer. Sideload aplikácií vo Windows 10 je veľmi jednoduchý. Avšak pri sideload-e na Windows 10 Mobile sú užívatelia odkázaný na Windows Device Portal, alebo na nespoľahlivý Prieskumník súborov.

Aby sa predišlo tomuto problému, vývojár Colinkiama vytvoril novú UWP aplikáciu, ktorá vám umožní rýchly a jednoduchý sideload na systéme Windows 10 Mobile. Avšak, nakoľko nie je aplikácia dostupná vo Windows Store, budete si ju predtým sami sideloade-núť.

Akonáhle si ju nainštalujete, postup je už veľmi triviálny. Iba si vyberiete appx súbor a aplikácia sa Vám sama nainštaluje. Všetko v priebehu pár sekúnd (Záleží však na veľkosti aplikácie). Pre menej skúsených tu však pre uistenie píšeme detailný postup:

Sideload aplikácií na Windows 10 Mobile

  • Stiahnite si Package Installer
  • Rozbaľte súbor .zip
  • Teraz Vás čaká sideload aplikácie Package Installer. Použite na to Prieskumník súborov. Pokiaľ si nie ste istý, tu je návod.
  • Po nainštalovaní aplikácie ju otvorte
  • Nasledujte inštrukcie, ktoré sa Vám zobrazia

zdroj: windowslatest.com

zdroj: windowslatest.com, úvodný obrázok (Windowscentral.com)

TIP  Microsoft je o krok bližšie ku svojmu prvému kvantovému počítaču
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.