Najčítanejší Windows 10 portál

Nová aktualizácia pre Windows 10 Xbox aplikáciu

zdroj: vlastný

Aktualizácia pre Windows 10 Xbox aplikáciu priniesla ovládanie zvuku a zmeny v chate aj novú Light Theme ktorá už bola odhalená v Xbox Bete. Rovnako ako v Bete boli odstránené Avatari, ak ste si ich ale obľúbili nemusíte sa báť, pretože ich vylepšená verzia bude vypustená do sveta koncom roka a znovu si ich budeme môcť užívať ako predtým ba aj omnoho lepšie!

Takto vyzerá zoznam vylepšení ktoré prídu v najbližších dňoch :

  • Novinka pre skupinový chat: Možnosť kontroly hlasitosti v chate pomocou klávesnice a výber konkrétneho hlasového zariadenia.
  • Vyhľadávanie hier, ktoré hrajú hráči ako ste vy , pomocou prezerania príspevkov v časti Hľadá sa skupina alebo napísaním takých príspevkov, ktoré by tvojich budúcich spoluhráčov mohli zaujať.
  • Vstupujte do klubov alebo si vytvorte svoje vlastné kluby, kde sa môžete pripojiť, aby ste hrali či chatovali s priateľmi alebo hráčmi z iných krajín.
  • Pozerajte živé prenosy hier ako nikdy predtým! Na výber budete mať rôzne streamy z vašich obľúbených hier dokonca sa tam možno aj uvidíte.
  • Sledujte svoje herné klipysnímky obrazovky a stiahnite si ich do svojho PC s Windows 10 ľahšie ako predtým.
  • Získajte okamžitý prístup k chatu, zdieľaným položkám, párty, funkciám Game DVR a výsledkom v rozličných PC aj Xboxov One.
Xbox
Xbox
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Myslíme si, že to vyzerá celkom slušne, radi by sme ale vedeli aj váš názor na tieto vylepšenia a určite neprehliadneme ani vaše komentáre! Čakáme na vašu reakciu.

TIP  Apple to Microsoftu poriadne natrel! Nový systém prináša veľmi zaujímavé funkcie, ktoré užívatelia Windows 10 budú chcieť taktiež!
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.