Modely z radu Lumia 950 dostali aktualizáciu firmwaru | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Modely z radu Lumia 950 dostali aktualizáciu firmwaru

Novinky

Modely z radu Lumia 950 dostali aktualizáciu firmwaru

Microsoft práve pustil do obehu update pre windows telefóny Lumia 950 a Lumia 950XL. Za zmienku hlavne stojí zvýšená stabilita a rýchlosť viacerých malých aktualizácií spočívajúcích v optimalizácii.

Okrem toho stojí za zmienku vylepšenie spolahlivosti GPS funkcií a zvýšenie kvality zvuku pri telefonovaní. Aktualizácia by mala byť dostupná pod značkou 01078.00038.16025.39020, použivatelia spomenutých telefónov by si teda mali pozrieť dostupnosť tejto verzie pre ich vlastné dobro, keďže aktualizácie smerované na stabilitu a výkon sú určite nevyhnutné.

Majitelia starších Lumii si musia počkať

Hlavným dôvodom, prečo si majitelia starších lumii musia počkať je hlavne dôvod, že najprv musia dostať aktualizáciu na windows 10, na ktorú sa tento update vzťahuje.

Aj keď ceny nových lumii z radu 950 klesli od ich vydania takmer o tretinu, určite sa majiteľom starších modelov oplatí počkať, keďže ide o veľmi kvalitné telefóny, ktoré taktiež dostanú Windows 10 a všetky aktualizácie patriace k nemu.

TIP  Spúšťa sa Vám počítač príliš pomaly? Čo tak si zapnúť rýchle zapínanie vo Windowse 10? | NÁVOD

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.