Notifikácie z Windows obchodu sa možno čoskoro už vrátia
Connect with us

Notifikácie z Windows obchodu sa možno čoskoro už vrátia

Novinky

Notifikácie z Windows obchodu sa možno čoskoro už vrátia

Viacerým ľudom vymazanie notifikácií z Windows obchodu nebolo vôbec po chuti, ba opačne ich to skôr len nahnevalo. Predsa len chcete vedieť či nie je dostupná nejaká tá aktualizácia pre vaše aplikácie, ktorá by pomohla skvalitniť prácu s mobilom. Inými slovami potom čo Microsoft odstránil notifikácie tak vás čiastočne spravil „slepými“, ale to by mohlo už čoskoro skončiť.

Na sociálnej sieti Twitter používateľ pod prezývkou Roman, známy leaker, vypustil informáciu (viď. nižšie) o tom, že notifikácie na Windows 10 Mobile sa opäť vrátia (vývojárska verzia). Údajne Microsoft túto funkcionalitu opäť testuje v rámci interných procesov a my, bežní smrteľníci by sme sa návratu notifikácií mohli dočkať už pri najbližšom uvoľní buildu pre Fast Ring.

TIP  Facebook zavádza obrovské množstvo nových reklám. Týkajú sa všetkých požívateľov!

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.